Запрошуємо на зустріч із журі П’ятого Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії»

У понеділок, 27 травня 2024, о 15:00, у Мистецькому цоколі залу камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії (вул. Соборна, 137) відбудеться зустріч із членами журі П’ятого Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії». Запрошуємо вас відвідати цю подію!

У 2024 році ігрові фільми конкурсної програми міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» оцінюватиме журі складі:

Андрій Осіпов — голова правління Одеської кіностудії, голова журі

Володимир Войтенко — головний редактор часопису "КІНО-КОЛО", учасник журі конкурсної програми ігрових фільмів

Римма Зюбіна — актриса, громадська діячка, учасниця журі конкурсної програми ігрових фільмів

Дмитро Лінартович — актор театру і кіно, заслужений артист України, учасник журі конкурсної програми ігрових фільмів

Наталя Сумська — акторка театру і кіно, народна артистка України, учасниця журі конкурсної програми ігрових фільмів

Запрошуємо вас прийти 27 травня до Мистецького цоколя залу камерної та органної музики і познайомитися з тими, хто обиратиме кращі фільми П’ятого Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії».

Зустріч пройде у форматі онлайн та наживо. Вхід вільний.

Фестиваль фінансується Європейським Союзом у межах проєкту EU4Culture, що реалізується Goethe-Institut у партнерстві з Czech Centers, Danish Cultural Institute та Institut Français у Грузії.

Організатори кінофестивалю: ГО «Рівненська обласна організація «Українська асоціація маркетингу». Партнери: Рівненська обласна філармонія, Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, Гільдія сценаристів України.

Про кінофестиваль

У 2024 році Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії» пройде після чотирирічної перерви, пов’язаної з COVID-19 та початком повномасштабного вторгнення військ росії на територію України. На відбір до конкурсної програми кінофестивалю організатори отримали понад 100 ігрових і документальних фільмів.

Пʼятий Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії» проходить на перетині мистецтв – кіно та музики, у партнерстві з музичним фестивалем «Рівненські класичні резиденції». Дні кінопоказів, а також дні відкриття (05.06) й закриття (08.06) кінофестивалю пройдуть у залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.

Співзасновники кінофестивалю: директор ГО «РОО Українська асоціація маркетингу» Олександр Гладунов, громадський діяч, підприємець, науковець і доктор філософії Сергій Паладійчук та режисер, член Української кіноакадемії Віктор Булига.