Кінофестиваль "Місто Мрії" випустив відео до Дня Рівного

The leading role of the announcement of the 4th Rivne International Film Festival "Dream City" is the famous blacksmith Roman Veligursky...

У головній ролі анонсу четвертого Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії" – відомий коваль Роман Велігурський.

У День міста Рівного організатори РМКФ "Місто Мрії" опублікували на офіційній фейсбук-сторінці кінофестивалю відео, яким анонсують цьогорічну кіноподію.

Тема відеороботи: кожен з нас робить свій внесок у творення міста своєї мрії, і кожен мріє про те, щоб його робота принесла користь місту. З цим складно сперечатися. Тож із вірою у довголіття та розвиток Рівного у ньому відбуваються ті чудові події, які відбуваються, й творять ці події звичайні люди з любов’ю в серцях і прагненнями до нових звершень.

Зйомки відбувалися у кузні Романа Велігурського. Роман є автором нагород у вигляді кінокамер, які щороку вручають переможцям кінофестивалю "Місто Мрії": Гран-прі та статуеток першості.

Режисер, оператор: Дмитро Максимчук.

У ролі Коваля – коваль Роман Велігурський.

Автор сценарію: Наталя Богданець, Олексій Антонюк.

Четвертий Рівненський міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії" пройде у Рівному 24 – 28 вересня. Під час відкриття кінофестивалю, 24 вересня, у Кінопалаці "Україна" глядачі побачать фільм Андрія Іванюка "Східняк".