В Острозі показали фільми міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії"

On September 26, at the 4th RIFF "Dream City" there was a screening of films at the National University of Ostroh Academy.

В рамках 4-го Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії" 26 вересня відбувся показ фільмів в Національному університеті "Острозька академія".

До початку демонстрації фільмів від імені партнера події – НаУ "Острозька академія" - з вітальним словом до присутніх звернулася проректор з навчально-виховної роботи закладу Руслана Каламаж.

Директор РМКФ "Місто Мрії" Віктор Булига розповів глядачам про історію створення фестивалю, його досягнення, проєкти, заходи та учасників. Також з аудиторією поспілкувався кінокритик та сценарист В’ячеслав Бараш, який розповів про Кіношколу у Рівному.

Глядачі подивилися фільми двох конкурсних програм кінофестивалю – міжнародної і національної, зокрема:

"Два омлети з собою" (Two omelets to go), Колін Хуан, Тайвань;

"Бережи себе" (Take Сare), Ітамар Гіладі, США;

"Повінь" (The Flood), Ірина Сахненко, Україна;

"Щось закінчилося…" (The end of something), Любов Гончаренко, Україна;

"Ая" (Aya), Моуфіда Федхіла, Туніс;

"Дельта" (Delta), Олександр Течинський, Україна;

"Телефон Вітрів" (The Wind Phone), Крістен Гервек, США;

"Шлях назад" (Way back), Пер Касч, ПАР;

"Практичний підхід – приховати" (Handarbeit – cover up), Марі-Амелі Стеул, Німеччина;

"Як розвеселити самотність" (How to cheer up loneliness), Степан Коваль, Україна;

"Яблуко розбрату" (The Apple of Discord), Сергій Темиренко, Україна.

Також сеанс відбувся в Культурно - мистецькому центрі НаУ "Острозька академія" для ліцеїстів обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. К. Острозького. Глядачам було продемонстровано документальний фільм національної конкурсною програми «Брати по зброї» (Brothers in Arms) Сергія Лисенка. Після перегляду фільм мав особливо гарні відгуки, оскільки був тематичним для ліцеїстів, що вивчають військову справу і готуються стати захисниками України.

У 2019 році конкурсна програма кінофестивалю "Місто Мрії" пройде 20-23 жовтня, а супутні заходи відбуваються зараз. Зокрема, 24 вересня відбулися покази фільмів у Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування у рамках відеоконкурсу "Громада мрії"; 26 вересня – в обласному краєзнавчому музеї та Національному університеті «Острозька академія». Всі події РМКФ "Місто Мрії" проходять за підтримки Держкіно України, Рівненської міської ради, управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Партнери: Національний університет "Острозька академія", Рівненський ЦРМС, Рівненський обласний краєзнавчий музей. Інформаційні партнери: ЕСПРЕСО TV, ТРК "Ритм".